Jak získat certifikát COVID pro Českou republiku

Jak získat certifikát COVID pro Českou republiku

iVisa | Updated on Aug 13, 2021

Digitální certifikát COVID pro Českou republiku je zdravotní průkaz, který poskytuje Covidovi podrobnosti o cestujícím, který ho má. Má informace, zda držitel měl covid a uzdravil se, byl negativně testován na covid nebo nedávno dostal vakcínu. Tento dokument mohou vydávat pouze zdravotně autorizovaná centra, například nemocnice nebo testovací centra.

Fill me in

Země EU požadují před cestou prohlášení o zdravotním stavu a iVisa.com má správné řešení. Jednoduchý postup, který je 100% online. Prohlášení o zdravotním stavu lze snadno získat na iVisa.com.

Níže si přečtěte, jak získat certifikát České republiky pro digitální COVID .

Často kladené otázky

Jak získám certifikát COVID pro Českou republiku?

Proces získání certifikátu COVID Digital Czech Republic se bude lišit v závislosti na typu dokladu, který musíte k získání certifikátu zobrazit. Všichni lidé, kteří chtějí certifikát, musí poskytnout jednu z následujících položek:

 • Doklad o očkování

 • Doklad o uzdravení z COVID

 • Důkaz o negativním výsledku testu

 • Pokud máte negativní výsledek testu , certifikát vám bude automaticky vystaven na kontrolním stanovišti testování.

 • Pokud jste byli očkováni , musíte po obdržení první nebo druhé dávky požádat o potvrzení prostřednictvím vládního portálu

Certifikát je obvykle vystaven v digitálním formátu, ale můžete jej mít i jako papírový dokument. Dokument je QR kód, který obsahuje všechny vaše zdravotní údaje týkající se pandemie covid. Má také schvalovací pečeť, která potvrzuje, že je autentická.

Pokračujte v kontrole toho, jak u nás získat certifikát COVID Digital Czech Republic .

Před cestou musíte získat Prohlášení o zdravotním stavu . Tento povinný dokument je k dispozici v rámci platformy iVisa.com. Pomůžeme vám to brzy získat!

Co je digitální certifikát COVID pro Českou republiku a existují další cestovní doklady pro cestovatele z České republiky?

Český certifikát digitálního COVID je zdravotní dokument, který chce EU zavést pro všechny členské státy. Orgány EU chtějí standardizovat informace o koronaviru od cestujících. Je komplikované mít tolik zdravotních dokumentů vydaných všemi zeměmi. Díky tomu, že budete mít jeden jediný dokument s jednou databází, bude imigrační práce mnohem jednodušší. Digitální certifikát Covid specifikoval, zda jste měli covid a uzdravili se, získali negativní výsledky z testu nebo jste očkovali.

Certifikát obdržíte jako QR kód, což značně zjednoduší postup. Tato politika EU je již účinná od 1. července 2021.

Pojďme se dále učit, jak získat certifikát COVID pro Českou republiku.

Český certifikát digitálního COVID se skládá z:

 • QR kód.
 • K dispozici v papírovém nebo digitálním formátu.
 • Získáno zdarma.
 • Dokument je vydán v angličtině a vašem národním jazyce.
 • Obyvatelé a občané EU to mohou mít.
 • Platí v členských zemích EU.

Občané České republiky potřebují před plánováním cesty do kterékoli země EU získat certifikát COVID pro Českou republiku. Kromě toho musí mít také zdravotní prohlášení. Naštěstí máte iVisa.com na vaší straně, aby vám pomohl s tímto zdravotním dokumentem.

Naši odborníci níže vysvětlují, jak získat certifikát COVID pro Českou republiku.

Je povinné získat prohlášení o zdravotním stavu jako občan EU?

Ano to je. Cestovatelé do většiny zemí EU musí vyplnit Prohlášení o zdravotním stavu a občané EU nejsou výjimkou bez ohledu na národnost.

Vezměte prosím na vědomí následující: Všichni občané EU musí získat EUDCC před žádostí o prohlášení o zdravotním stavu. iVisa.com nabízí jednoduchý a bezpečný proces aplikace k získání vašeho zdravotního prohlášení a bude dokonce zasláno přímo do vaší e -mailové schránky.

Jak získat EUDCC se dozvíte ZDE.

Je digitální COVID certifikát České republiky povinný pro cestování v rámci EU?

Ne! Přestože EU zavádí v České republice digitální certifikát COVID jako součást zdravotních dokumentů, které potřebujete pro své cesty, není to povinné.

Nezapomeňte, že potřebujete zdravotní prohlášení . Tento zdravotní dokument je nezbytný pro váš vstup do jakékoli země EU. iVisa.com má snadný postup, jak jej získat co nejdříve. Vše, co musíte udělat, je připojit se k internetu a strávit pár minut vyplněním online formuláře.

Jaké výhody získám, když budu mít digitální certifikát COVID v České republice?

Český certifikát Digital COVID vám umožňuje mít rychlou službu při přistěhovalectví v jakékoli zemi EU. Letištní úřady zkontrolují váš QR kód a vstoupí do databáze a zkontrolují váš aktuální stav. Neztrácejí cenné minuty prohlížením dokumentů z různých zemí. Přístup k jedné databázi umožňuje letištním úředníkům rychlejší kontroly na letišti.

Pokračujte v kontrole, jak získat certifikát COVID pro Českou republiku. iVisa.com má všechny odpovědi!

Mohu iVisa.com důvěřovat?

Ano! Nejen, že jsme pomohli tisícům cestujících získat ty správné dokumenty, které potřebují k cestování, ale náš světový [tým zákaznických služeb] vám může pomoci s jakýmkoli krokem tohoto procesu.