logo logo
en | $ USD

Woo Hoo! We've updated iVisa's brand! Hope you like it as much as we do.

Kuidas saada Eesti digitaalne COVID sertifikaat
iVisa | 3 min read | Updated on Dec 19, 2023

Eesti kodanikud peavad teadma kõiki üksikasju Eesti digitaalse COVID-sertifikaadi kohta, kui nad järgmisel korral ELi riiki reisivad. See tervisepass annab täpset teavet reisijate kohta seoses covid-pandeemiaga. Sertifikaadil on märgitud, kas olete vaktsineeritud, kas teil on olnud negatiivne koviidi testi tulemus või kas olete koviidist paranenud. Seda dokumenti väljastavad Eestis haiglad, testimiskeskused ja volitatud tervishoiuasutused.

Fill me in

Samuti peate enne reisi omama tervisedeklaratsiooni. See tervisedokument on kohustuslik kõikides ELi riikides, sest see sisaldab teie praegust tervislikku seisundit ja üksikasju teie reisi kohta. Hea uudis on see, et teie kõrval on iVisa.com, mis aitab teid. Pakume lihtsat protsessi teie tervisedeklaratsiooni koostamiseks. Hankige see kohe!

Jätkake allpool, kuidas saada Estonia Digital COVID sertifikaat.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas saada Eesti digitaalne COVID-sertifikaat?

Nagu mainitud, peate pöörduma tervishoiuasutuse, näiteks haigla või testimiskeskuse poole. Need asutused annavad juhiseid sertifikaadi saamiseks.

Peale selle peate vastama järgmistele nõuetele:

  • Te olete saanud vaktsiini.
  • Teie testid on olnud negatiivsed kovidiidiidi suhtes või
  • Te olete paranenud koviidist.

Sertifikaat on saadaval nii digitaalsel kui ka paberkandjal. Hankige QR-kood, mis viib kogu eriteabele covid'i kohta. Sellel peab olema pitser, mis tõestab selle autentsust.

Meie eksperdid oskavad selgitada, kuidas saada Eesti digitaalne COVID sertifikaat. Usaldage meie meeskonda!

Ärge unustage, et enne reisimist on vaja Tervisedeklaratsiooni. See dokument on kättesaadav iVisa.com platvormil. Meil on lihtne menetlus oma tervisedeklaratsiooni saamiseks. Ära jäta võimalust seda nüüd saada!

Mis on Eesti digitaalne COVID-sertifikaat ja kas Eestist pärit reisijatele on vaja ka muid dokumente?

Eesti digitaalne COVID-sertifikaat on tervisetõend, mida ELi ametiasutused rakendavad Euroopa Liidu 27 riigis. Selle eesmärk on koondada kogu teave covidiidi kohta ühte kohta. Immigratsiooniametnikud ei pea kulutama väärtuslikku aega iga tonnide kaupa väljastatud tervisedokumendi kontrollimisele. Üks QR-kood standardiseeritud teabega muudab menetluse lennujaamades palju lihtsamaks.

QR-kood annab teavet selle kohta, kas teie testid olid kovidiidiidi suhtes negatiivsed, kas olete viirusest paranenud või kas olete saanud vaktsiini. ELi poliitika jõustub 1. juuliks 2021.

Kuidas saada Eesti digitaalset COVID-sertifikaati, sellest saame teile rääkida.

Eesti digitaalsel COVID-sertifikaadil on järgmised omadused:

  • on QR-kood.
  • on saadaval paberkandjal või digitaalsel kujul.
  • sellel ei ole kulusid.
  • Dokument on inglise keeles ja teie riigikeeles.
  • ELi elanikud ja kodanikud saavad seda saada.
  • Kehtib kõigis ELi liikmesriikides.

Eesti kodanikud vajavad Eesti digitaalset COVID-sertifikaati enne reisimist mis tahes ELi liikmesriiki. Lisaks peavad nad omandama tervisedeklaratsiooni. See oluline dokument on kättesaadav iVisa.com platvormil. Lihtne protseduur viib teid selle dokumendi saamiseks niipea kui võimalik.

Lugege, kuidas saada Eesti digitaalne COVID sertifikaat koos meiega.

Kas Eesti digitaalne COVID-sertifikaat on ELis reisimiseks kohustuslik?

Ei! Eesti digitaalne COVID-sertifikaat ei ole vajalik ühegi ELi liikmesriigi territooriumile sisenemiseks. Siiski võib see poliitika järgmistel kuudel muutuda, seega hoidke end iVisa.com-iga kursis, sest me anname selle kohta värskeimat teavet.

Võime kinnitada, et Tervisedeklaratsioon on kohustuslik teie järgmisel reisil mis tahes ELi riiki ja isegi enamikku ELi-välistesse riikidesse. Tervisedeklaratsioon võimaldab kohalikel ametiasutustel saada värsket teavet teie tervise ja reisi kohta. Juhul kui teie sihtkohas esineb haiguspuhang, on teiega lihtsam ühendust võtta edasiste sammude astumiseks.

Räägime teile kõik, kuidas saada Eesti digitaalne COVID-sertifikaat.

Milliseid eeliseid ma saan Eesti digitaalse COVID sertifikaadi omamisega?

Eesti digitaalne COVID-sertifikaat annab eelise, et ELi sisserändeametis kulub võimalikult vähe aega. Kuna iga riik on hakanud väljastama oma tervisedokumente, on sisserändeametnikel olnud raske nendega sammu pidada. Seetõttu aitab standardiseeritud teabega QR-kood neil teie sisenemist kiiremini menetleda.

Saate teada, kuidas saada Eesti digitaalset COVID-sertifikaati.

Disclaimer
  • iVisa is NOT affiliated with any government agency. This site does not provide legal advice and we are not a law firm. None of our customer service representatives are lawyers and they also do not provide legal advice. We are a private, internet-based travel and immigration consultancy provider dedicated to helping individuals travel around the world. You may apply by yourself directly on the various government websites. The source of information: https://immigration-portal.ec.europa.eu/estonia_en

Stay in touch!

Join our newsletter to receive the best traveling tips

Thanks! Please check your email and confirm you want to join our Newsletter.

© 2014-2024 iVisa.com. All rights reserved. iVisa and iVisa logo are registered trademarks of iVisa.com.

en flag English
$ USD
Intercom Chat